Oferta

Ślub to jeden w ważniejszych dni w naszym życiu. Przygotowanie tej uroczystości zajmuję dużo czasu, zaangażowania, energii, aby ten dzień wyglądał tak jak sobie wymarzyliśmy.Wybieramy miejsce uroczystości, kwiaty, detale, które podkreślą nasz styl, widzenie świta i nas samych dlatego tak ważne jest dla mnie, aby zapisać to wszytko za pomocą obrazu. Zatrzymać ten czas na dłużej, abyście mogli za kilka lat wrócić do tych chwil. 

Całość reportażu wykonana jest w tonacji jednego stylu, z zachowaniem odpowiedniej tonacji kolorystycznej. Album z serii art, 10 rozkładówek z możliwością zwiększenia ilości stron. Całkowita możliwość personalizacji okładki z płótna pod względem dostępnej kolorystki. W środku papier kredowy, który nie tylko jest trwały ale fantastycznie oddaje przejścia tonalne oraz kolor.
Przed zamówieniem albumu otrzymują Państwo projekt na e-miala, możliwość zmiany zdjęć. 

Cały reportaż zapisany jest na nośniku usb, z pamiątkowym grawerem. Liczba zdjęć to 350 wyselekcjonowanych fotografii. W pamiątkowej skrzyni zdjęcia na wydruku w wysokiej rozdzielczości, które można umieścić w ramkach. 

Fotografia to pasja, sztuka, umiejętność zapisania chwili. Tworzymy ją razem, więc ważne, abyśmy mogli się spotkać, porozmawiać.

kontakt:
info@michalfotograf.pl
793 016 921 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.